DS Bezchibi děkuje společnosti webzdarma.cz za poskytnutí prostoru. Reklama nahoře je cenou za toto poskytnutí. Bezchibi ji nemohou ovlivnit.

Vítejte na webu Bezchibáků

Doufáme, že zde naleznete vše co Vás o Bezchibi zájímá..

Rozpis představení

V tuto chvíli není v plánu žádné představení. Pokud máte zájem o představení, nebo další informace spojte se s principálem. Kontakt najdete na stránce - spojení.

Aktuální hra

Amant

Amant

Situační komedie ze současnosti nabízí bláznivé peripetie milostného života začínající flétnistky a její matky - učitelky hudby.

Poslední vzkaz

Děkuji za zábavný večer a hlavně,že se po roce čekání vrátila Martinka.Ta role snad byla napsaná pro ni,fakt byla skvělá,netušila jsem,jak jsi pohybově úžasná

další vzkazy

Nejnovější fotka

Amant

8.12. od 18.h Bransouze

Amant

Poslední odkaz

Amant ve Stříteži

V sobotu 17. 11. 2018 se všichni diváci dobře bavili při komedii "Amant" v podání divadelního spolku Bezchibi Brtnice.

Nejnovější text

Co se děje za oponou?

Rozhovor s principálem - Brtnický zpravodaj - duben 2003

Poslední aktualita

Zveme vás na farní půdu! :-)

Zveme vás na farní půdu! :-)

Na tomto webu najdete téměř vše o Bezchibácích. Na stránce "Ansámbl" se můžete seznámit se současnými i minulými členy souboru. Stránka "Co bylo" se věnuje historii Bezchibi. Aktuální novinky - představení, zkoušení, atd. - to je stránka "Co je" (pokud tedy někdo z Bezchibáků doplní informace :-)). Obsah stránky "Hry" je zřejmý - je zde info o všem co Bezchibáci předváděli publiku. Fotky ze zkoušek, představení, apod. naleznete na stránce "Fotky". Co se nechodí do historie je na stránce "Stalo se" - recenze, příběhy, ... Na předání vzkazu můžete využít stránku "Vzkazy" (nebo si tam můžete jen tak pokecat). Kontakt na principála nejdet na stránce "Spojení". Odkazy na fotogalerie a texty o Bezchibi jsou na stránce "Odkazy", dále tam jsou odkazy na weby, které Bezchibáky zaujali.

Zdraví Vás Vaši Bezchibáci

Styly

Sem s kritikou souboru Sem s kritikou tohoto webu Přidej text nebo fotku (c) Petr Žák 2009
     Inzerce     

Hledáme lidi

ochotné ochotničit,

a to nejen herce!!! Tak se koukejte ozvat.

DS Bezchibi děkuje společnosti webzdarma.cz za poskytnutí prostoru. Následující reklama je cenou za toto poskytnutí. Bezchibi ji nemohou ovlivnit.