Amant

Pavel Němec

Rok premiéry:   2018

Situační komedie ze současnosti nabízí bláznivé peripetie milostného života začínající flétnistky a její matky - učitelky hudby.

Amant

Učitelka hudby žije sama se svou dcerou Kateřinou - začínající flétnistkou a chce ji přes její odpor seznámit a dát dohromady s panem Pavlem, který jí píše obdivné dopisy a chce podpořit vydání jejího sólového CD. Kateřina však miluje studenta Radka. Když matka pozve Pavla na oběd, vymyslí Radek lest, Kateřina napíše panu Pavlovi dopis, že maminka utrpěla zranění a její návštěva se odkládá. Namísto něj přijde na oběd Radek, který před matkou hraje Pavla. Ten se ale přesto přijde představit a přinese matce květiny k svátku. Radek pohotově zareaguje a se zafačovanou hlavou hraje zraněnou matku. Příběh ještě zkomplikují přespříliš aktivní policista (i jeho je Radek nucen v jedné situaci zahrát) a nahluchlá teta Emilka. Nakonec se prozradí, že pan Pavel (je otcem Radka a zde se spolu poprvé setkají) nestojí o Kateřinu, ale o její matku a tak příběh končí sice svatbou, jak si matka zpočátku přála, ale svatbou její s amantem Pavlem

Na hře se podíleli:

U této hry bohužel neznáme obsazení.

Externí odkazy ke hře

Amant ve Stříteži

    - V sobotu 17. 11. 2018 se všichni diváci dobře bavili při komedii "Amant" v podání divadelního spolku Bezchibi Brtnice.

Fotky a obrázky ke hře

Cvrček policistou

na generálce

Cvrček policistou

Amant

17.11.2018

Amant

Amant

Plakát ke hře Amant

Amant

Amant

generálka

Amant

Amant

17.11.2018

Amant

Amant

8.12. od 18.h Bransouze

Amant

naši nováčci :-D

Vendy Zavadilová a Lucka Tomková

naši nováčci :-D

Styly

Sem s kritikou souboru Sem s kritikou tohoto webu Přidej text nebo fotku (c) Petr Žák 2009
     Inzerce     

Hledáme lidi

ochotné ochotničit,

a to nejen herce!!! Tak se koukejte ozvat.

DS Bezchibi děkuje společnosti webzdarma.cz za poskytnutí prostoru. Následující reklama je cenou za toto poskytnutí. Bezchibi ji nemohou ovlivnit.