Amant

Pavel Němec

Rok premiéry:   2018

Situační komedie ze současnosti nabízí bláznivé peripetie milostného života začínající flétnistky a její matky - učitelky hudby.

Amant

Učitelka hudby žije sama se svou dcerou Kateřinou - začínající flétnistkou a chce ji přes její odpor seznámit a dát dohromady s panem Pavlem, který jí píše obdivné dopisy a chce podpořit vydání jejího sólového CD. Kateřina však miluje studenta Radka. Když matka pozve Pavla na oběd, vymyslí Radek lest, Kateřina napíše panu Pavlovi dopis, že maminka utrpěla zranění a její návštěva se odkládá. Namísto něj přijde na oběd Radek, který před matkou hraje Pavla. Ten se ale přesto přijde představit a přinese matce květiny k svátku. Radek pohotově zareaguje a se zafačovanou hlavou hraje zraněnou matku. Příběh ještě zkomplikují přespříliš aktivní policista (i jeho je Radek nucen v jedné situaci zahrát) a nahluchlá teta Emilka. Nakonec se prozradí, že pan Pavel (je otcem Radka a zde se spolu poprvé setkají) nestojí o Kateřinu, ale o její matku a tak příběh končí sice svatbou, jak si matka zpočátku přála, ale svatbou její s amantem Pavlem

Na hře se podíleli:

U této hry bohužel neznáme obsazení.

Externí odkazy ke hře

Amant ve Stříteži

    - V sobotu 17. 11. 2018 se všichni diváci dobře bavili při komedii "Amant" v podání divadelního spolku Bezchibi Brtnice.

Fotky a obrázky ke hře

Amant

Plakát ke hře Amant

Amant

Amant

generálka

Amant

Amant

17.11.2018

Amant

naši nováčci :-D

Vendy Zavadilová a Lucka Tomková

naši nováčci :-D

Amant

17.11.2018

Amant

Amant

8.12. od 18.h Bransouze

Amant

Cvrček policistou

na generálce

Cvrček policistou

Styly

Sem s kritikou souboru Sem s kritikou tohoto webu Přidej text nebo fotku (c) Petr Žák 2009
     Inzerce     

Hledáme lidi

ochotné ochotničit,

a to nejen herce!!! Tak se koukejte ozvat.

DS Bezchibi děkuje společnosti webzdarma.cz za poskytnutí prostoru. Následující reklama je cenou za toto poskytnutí. Bezchibi ji nemohou ovlivnit.